جستجو محصولات و مطالب
plg_search_sppagebuilder
جستجو - تماس ها
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها

حضور برند های DadoSens، Eyecare ، Condonse در یازدهمین کنگره بررسی جدیدترین مقالات و نوآوری های پوست

حضور سه برند ددوسنس، آی كر و كندانسه در یازدهمین کنگره بررسی جدیدترین مقالات و نوآوری های پوست،  از 29 تا 31 ارديبهشت ماه سال جاری با حضور متخصصان پوست ، زيبايی و ليزر در سالن شهيد غرضی بيمارستان ميلاد تهران،  با محور شناخت برندهای جديد شركت ويوناسان و با حضور متخصصان به نام برگزار گرديد.

6

برگزارکننده: مرکز تحقیقات پوست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
زمان برگزاری: 29 الی 31 اردیبهشت 1395
مکان برگزاری: تهران، بیمارستان میلاد  

مركز تحقيقات پوست دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي يكي از مراكز فعال تحقيقاتي پوست در كشور مي باشد. اين مركز در شهريور 1379 تاسيس شد.محدوده فعاليت هاي مركز در زمينه هاي تحقيقاتي در حوزه ملي،منطقه اي،و بين المللي تعريف مي گرددو بر آن است تا در عرصه تحقيقات از آخرين دستاوردهاي فناوري و تكنولوژي پيشرفته و نوين و درعين حال مناسب استفاده لازم بعمل آورد .
در این کنگره به بررسی وضعیت بیماری های پوستی شایع در جهان پرداخته شد. به علاوه آخرین دستاوردها و روش های تشخیصی و درمانی معرفی و مورد بررسی قرار گرفتند.
در بخشی دیگر از این کنگره نمایشگاهی از برترین برندهای محصولات مراقبتي و زیبایی پوست و ليزر برپا گرديد. شركت ويوناسانان نيز با هدف معرفي بيشتر سه برند ددوسنس، آي كر و كندانسه به متخصصان و ارتباط هر چه بيشتر با پزشكان پوست در نمايشگاه فوق شركت نمود.

4

حضور برند هاي  ددوسنس، آي كر و كندانسه در حاشيه برگزاري كنگره و استقبال خوب حدود 200  متخصص و رزيدنت پوست
معرفي محصولات به متخصصين پوست

تست كيفيت محصولات توسط متخصصين پوست

2

3

1

 

Copyright © 2016 - ® تمامی حقوق برای ددوسنس محفوظ است