جستجو محصولات و مطالب
plg_search_sppagebuilder
جستجو - تماس ها
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها

حافظت در برابر آفتاب،آکنه مایورکا،ضایعات واکنشی شدید به آفتاب موضوعاتی بود در دهه 1980 فکر مردم را به خود مشغول کرده بود.خانواده لیندر به این پتانسیل پی برده و در تاریخ 1/1/1987 شرکت ددوکازمد با محصولاتی از برند درمو کنترل ددوسنس- یک برند آرایشی برای پوست هایی که دچار مشکل هستند،مثل درماتیت اتوپیک ها،پسوریازیس ها و روزاسه ها- تأسیس کرد.
اولین محصولات مراقبتی از لاین آفتاب (sun) ددوسنس  وارد بازار شد.

در سال1991،نخستین برنامه مراقبتی برای پوست های حساس و پوست هایی که خواستار بازسازی هستند راه اندازی شد.از آنجایی که محصولات اولیه ما مختص به افرادی که در تلاش برای کنار آمدن با پوست های حساس بودند روز به روز به تعداد این افراد اضافه می شد.
طبقه بندی محصولات ددوسنس در سال 1993 وارد بازار شد. تصمیم موفقیت آمیزی بود که نامی که استفاده شد بعداً به عنوان نام برند قرار گرفت.
طبقه بندی واقعی امروز- امروز به عنوان اکسترودرم مشهور است- که حدود 20 سال است مشتریان راضی آنه از آن استفاده می کنند.
در سال 1998،درخواست حق امتیاز(ثبت) ،روش تولید کرم اینتنسیو لاین اکسترودرم به اجرا گذاشته شد.
در سال 1994،طبقه بندی دیگری از محصولات معرفی شد که امروزه هم چنان موفقیت آن ادامه دارد،پوست های حساس دوره جوانی به عنوان لاین پیوردرم مشهور است.
شعاری که در آن زمان مشهور بود، «پوستی آرام و مقاوم در برابر جوش » امروزه نیز هم چنان ادامه دارد.علاوه بر این، لاین پیوردرم هم چنین برای مراقبت از جوش های دوران بزرگسالی هم کاربرد دارد.

پوست های حساس، مستعد ابتلا به آرژی نه تنها نیازمند مراقبت های ویژه هستند بلکه نیازمند محافظت  و مراقبت های خاص نیز می باشند که امروزه موضوعی «حساس» است. در سال 1995،مینرال راه اندازی شد،طبقه بندی که امروز به نام پروبالانس مشهور است.
اکتوئین برای نخستین بار توسط شرکت ددوسنس ،در ترکیبات مواد آرایشی استفاده شد. این ترکیب با اثر حفاظتی بسیار بالا ،محصولی به نام فلوئید ضد پیری اکتوئین می دهد.
از سال 2005 و به دنبال آن، لاین ری جنریشن ای، دارای محصولاتی است که حاوی اکتوئین هستند.

این محصول،با اعطای جایزه به ویکتوریس د لا بوته مشهور شد.کیفیت محصولات ددوسنس در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شد، در پاریس لوسیون شوینده عمقی پوست های چرب و آکنه ای بااعتبار جایزه  مصرف کننده  فرانسوی به نام ویکتوریس د لا بوته مشهور شد.

برند ددوسنس درموکنترل به نام ددوسنس درمو کازمتیک تغییر کرد.برای همه محصولات بسته بندی  جدیدی در نظر گرفته شد، امّا تست کیفیت و آزمایش محصولات هم چنان حفظ شده است.

لاین آفتاب ، دوباره با فرمول جدید یا محصولات نوآورانه ، با یک ظاهر جدید و با موفقیت زیادی وارد بازار شد.


در ژانویه 2011،کرم ترمیم کننده دست،بر اساس نیاز مصرف کنندگان برای غلبه و پایان دادن به زبری و خشکی پوست دست،تولید شد.در مارچ 2011،کرم تسکین دهنده التهابات پوستی برای تکمیل محصول اسپری تسکین دهنده سریع التهابات پوستی و تأثیر گذاری سریع تولید شد.
سال 2012، با اخبار خوبی آغاز شد،اکسترودرم اسکین بالم برای چهارم از سال 1996 رتبه عالی را دریافت کرد و در نسخه اوّل ژانویه 2012 که در مجله Oko مصرف کنندگان آلمانی به چاپ رسید،تستی به نام «مراقبت های اساسی برای مبتلایان به درماتیت اتوپیک» انجام شد.
ادامه موفقیت لاین ری جنریشن ای
در آپریل،ددوسنس دو محصول جدید برای تقاضای پوست های حساس معرفی کرد.
سرم بازسازی کننده و پرکننده قوی چروک،هم چنین یک رطوبت رسانی ویژه ای به پوست ارائه می دهد که اثر فوری آن قابل مشاهده و محسوس می باشد.لوسیون بدن بازساری کننده و قوام دهنده قوی،یک محصول مراقبتی ضد چروک بدن برای پوست های حساس است، که تقویت کننده و بازسازی کننده قوی و رطوبت رسان پوست است.
افزودن محصولات جدید به لاین پروبالانس یا پیوردرم
درماه ژوئن، رول موضعی ضد جوش برای تکمیل لاین پیوردرم وارد بازار شد،این یک محصول قوی برای مبارزه با جوش که تأثیر سریع و کارآمدی دارد و به عنوان یک همراه کوچک همیشگی  در کیف های دستی افراد است.
در همکاری با دانشگاه سارلند،ددوسنس ،ترکیب جهانی منحصر به فردی در ترکیبات گیاهی ارائه داد که به کاهش پف کمک می کند که در ماه جولای در محصولات  Soft Eye Lotion استفاده شد.
ریواس،نارنج،گل تاج خروس و کافئین پف و تیرگی اطراف چشم را به صورت قابل توجهی کاهش می دهد که مراقبت ملایمی برای پوست های حساس در ناحیه چشم است.

پای خسته وسنگین،مربوط به گذشته است.بر طرف کننده رگ های ریزواریسی و آرام بخش پا،محصولی جدید است که در ماه آپریل برای کاهش و بر طرف کردن رگ های واریسی پا تولید شد.ترکیب منحصر به فرد طبیعی مواد تشکیل دهنده بسیار مؤثر،این محصول را که برای از بین بردن ورم و خستگی پا کاربرد دارد را ضروری کرده است.
مراقبت های ویژه برای افراد مبتلا به رگ های عنکبوتی و روزاسه
ددوسنس پائیز را با تولید یک لاین مراقبت نوآورانه جدید برای پوست های فوق العاده حساس و تحریک شده ،جشن گرفت.مراقبت های ویژه ملایم و آرامش بخش توسط لاین Senssacea تأثیر قابل توجه و سازگاری مطلوب با پوست،ارائه شد.Sensacea به طرز محسوسی تسکین دهنده و محافظ پوست است و شدت قرمزی پوست را کاهش می دهد.
در ژانویه 2014 ،محصول Salva care برای افزایش مراقبت های ویژه ،محصول برطرف کننده ضخامت پوست را ارائه داد.این برطرف کننده ضخامت پوست مراقبتی ایده آل برای پوست  خشک،خیلی خشک ضخیم و ترک پا است.ترک و چاک ها و نواحی زبر ناخوشایند مراقبت های بیشتری برای نرم و صاف شدن لازم دارند.این محصول همچنین محصولی ایده آل برای مراقبت از پاهای دیابتی است.

Copyright © 2016 - ® تمامی حقوق برای ددوسنس محفوظ است