جستجو محصولات و مطالب
plg_search_sppagebuilder
جستجو - تماس ها
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها

سه نسل حمایت از زیبایی طبیعی

سه نسل حمایت از زیبایی طبیعی
تاریخچه قدمت برای یک برند نوآورانه مهمترین عامل اصالت آن است به خصوص وقتی که یک کمپانی به عنوان پیشگام در لوازم آرایشی بهداشتی طبیعی تعریف شده باشد.
امروزه این تجارت کاملاً متعلق به خانواده لیندر است و توسط میشل لیندر، پسر مؤسس آن اداره می شود. همسر و فرزندان بزرگتر او نیز در این تجارت خانوادگی مشغول هستند.

Made in Germany
NATURAL QUALITY FROM THE BLACK FOREST

کیفیت طبیعی از جنگل سیاه
برچسب  "ساخته شده در آلمان" نشان دهنده کیفیت طبیعی محصولات ماست که به طور انحصاری در جنگل سیاه ساخته می شوند. ما به پایداری و سازگاری با محیط زیست معتقد می باشیم.

مرغوب ترین مواد
ما تنها از بهترین مواد خام مانند روغن سرد فشرده گیاهی، اسانس روغن ها،  عصاره های گیاهی، مواد دریایی، و ویتامین ها استفاده می کنیم. ما استفاده از مواد سازنده ی گیاهی ارگانیک را ترجیح می دهیم.
در باغ گیاهی ما شما بالون های شیشه ای بزرگی خواهید دید که انواع مختلفی از گل ها در روغن غوطه ور بوده و در برابر آفتاب قرار داده شده اند . ما از این روغن ها در کرم ها و لوسیون های پوستی استفاده می کنیم.
آبی که ما در فرآیندهای تولیدی خود استفاده می کنیم از منبع خودمان بدست می آید. این آب تحت فرایند های شیمیایی قرار نگرفته و همیشه طبیعی و شاداب کننده است.
در این تجارت خانوادگی مان از فناوری های مدرن  برای استخراج بسیاری از مواد تشکیل دهنده از گیاهان استفاده می کنیم.
حتی ساختمان شرکت ما همگام با اصول زیست محیطی ساخته شده است. انرژی که برای تولید آب گرم استفاده می کنیم از فرآیندهای تولیدی خود و فرآیند خنک کنندگی با استفاده از تکنولوژی بازیابی حرارت بدست آمده است.
"Dermatologically Tested"  به این معناست که اثربخشی و سازگاری عالی این محصولات با پوست توسط متخصصین پوست تست و تایید شده است.

Copyright © 2016 - ® تمامی حقوق برای ددوسنس محفوظ است