جستجو محصولات و مطالب
plg_search_sppagebuilder
جستجو - تماس ها
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها

فلسفه برند ددوسنس

Skin like a new-born baby
DADO SENS DERMACOSMETICS
Medical care. Natural effect
Unique care ranges for sensitive-skin conditions

امروزه مشکلات پوستی تقریبا بخشی از زندگی روزمره هرفرد است. هر روز افراد بیشتر و بیشتری دچار حساسیت های پوستی، آلرژی و آسیب های پوستی و خشکی پوست می شوند. عوامل متعددی مثل نورخوشید، آلودگی هوا ، برخی ترکیبات مضر در مواد غذایی و حتی مستعد بودن افراد نیز، نقش مهمی را در این زمینه ایفا میکند. متاسفانه ترکیبات مضر در بسیاری از محصولات مراقبت ازپوست (skin care) ، باعث افزایش واکنش های غیر قابل تحمل و بدتر شدن ظاهر پوست میشود.
ما معتقدیم که:
تنها کسانی که قادر به درک پوست خود هستند میتوانند به نیاز های مطلوب آن را برطرف نمایند. زیراپوست زیبا، پوستی سالم است.
در محصولات درموکازمتیک ددوسنس، هدف ما این است که هم از نظر پزشکی و هم به طور طبیعی به پوست آنچه را که واقعا نیازمندش است بدهیم.
 پس از سال ها تحقیق و همکاری با متخصصین پوست،گستره ی مراقبت های خاص جهت پوست های حساس افزایش پیدا کرده است و تاثیراتی را ارائه داده که می توان هم مشاهده و هم احساس کرد: تاثیراتی مورد تایید متخصصین پوست.
 ددوسنس بهترین ترکیبات موجود در طبیعت را با نیازهای پوست های حساس و مشکلات پوستی ترکیب نموده است،  صرف نظر از اینکه نیاز به مراقبت های روزانه و یا نیاز به درمان داشته باشد.
برای همه افراد در تمام سنین، افرادی که از آلرژی رنج میبرند، افرادی که دارای پوست های فوق العاده خشک هستند، افراد مبتلا به درماتیت اتوپیک، دیابت و پسوریازیس، لک و آکنه، ددوسنس متخصص شما در  محصولات درموکازمیک است.
برای ما این امر بدیهی است که در مراقبت از پوست "اعتماد افراد" بسیار حائز اهمیت است، به همین دلیل است که ما قول ارائه محصولات خود را در بهترین کیفیت به همراه اطلاعاتی شفاف در خصوص مواد تشکیل دهنده و اثرات آن داده ایم.
نهایت تشکر برای اعتماد شما داریم، ما بهترین ها را برای پوست شما آرزومندیم.
میشل لیندر و تیم مراقبت از پوست ددوسنس

Copyright © 2016 - ® تمامی حقوق برای ددوسنس محفوظ است