جستجو محصولات و مطالب
plg_search_sppagebuilder
جستجو - تماس ها
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها

در این بخش شما سوالات متوالی که افراد در ارتباط با محصولات ددوسنس دیده اند را مشاهده خواهید نمود.همه این سوالات با پاسخ های آنان موجود خواهد بود.این بخش مرتبا به روز خواهد شد تا سوالات متدوال و نکات قابل توجه افراد، را پاسخ دهد.


سوالات عمومی

محصولات ددوسنس برای چه نیاز های پوستی موجود می باشد؟
• پوست های خشک
• پوست های چرب و آکنه ای
• پوست های حساس
• پوست های آلرژیک
طبیعتا" محصولات برای افرادی که دارای پوست های نرمال می باشند و به دنبال محصولات طبیعی و محصولاتی با داشتن سازگاری بالا با پوست هستند توصیه می شود.
محصولات مراقبت از پوست ددوسنس می تواند به عنوان یک مکمل برای درمان اختلالات پوستی زیر مورد استفاده قرار گیرد:
• درماتیت اتوپیک
• پسوریازیس
• آکنه
• آلرژی
• درماتیت اطراف دهان
محصولات درموکازمتیک مراقبتی ددوسنس، غیر دارویی هستند و در واقع نمی توانند به عنوان درمان برای اختلالات پوستی استفاده شوند به همین دلیل آن ها نباید به جای نسخه ی پزشک یا به جای مشورت با یک پزشک مورد استفاده قرار گیرد.

محصولات مراقبتی دیگر ددوسنس

• محصولات مراقبت از پا، برطرف کننده ضخامت پوست
• برطرف کننده رگ های ریز واریسی و آرام بخش، محصول مراقبتی خاص برای رگ های ریز واریسی و پاهای ریز خسته
• کرم ترمیم کننده قوی دست و کوتیکول ناخن برای پوست های آسیب دیده دست
• کرم عصاره خالص درخت چای برای مشکلات روزانه پوست، مثل گزیدگی حشرات، خراشیدگی سطحی، افتاب سوختگی و جوش
آدرس شرکای تجاری ما در سراسر دنیا در سایت ددوسنس قابل مشاهده است.

آیا محصولات شامل عصاره های حیوانی هستند؟

خیر- اساس همه آن ها بر پایه ترکیبات برتر طبیعی با حفاظت عالی و خواص مراقبتی است. ددوسنس به شدت استفاده از عصاره حیوانات را در محصولات خود خودداری می کند.
من مبتلا به آلرژی هستم، چطور می توانم تشخیص بدهم که محصولات شما به پوست من واکنش نمی دهد؟
همه محصولات ما به طور کامل بر طبق استاندارد INCI جهانی (International Nomeclatare Of Cosmetic Ingredients) تولید می شود.
علاوه بر این ما خوشحال خواهیم شد که به هر گونه سوالی که ممکن است در مورد ترکیبات انتخاب شده، که شما به آن آلرژی دارید پاسخ دهیم.
در Tipes For Allergy می توانید نکاتی برای افراد مبتلا به آلرژی بیابید.
من فکر می کنم، این خیلی خوب است که شما همه ترکیبات محصولاتتان را مشخص کنید. متاسفانه به عنوان یک مشتری عادی، قادر به درک همه آن ها نیستم، آیا می توانید در این زمینه کمکی بکنید؟
بلی- ما خدمات زیر را میتوانیم برای شما ارائه دهیم:
اگر شما روی ترکیبات در لیست اعلامی در صفحه محصولات کلیک نمایید، یک پنجره باز خواهد شد که در مورد محصولات به زبان ساده (انگلیسی) و خواص و کاربرد آن شرح داده شده است.

آیا محصولات ددوسنس شامل هیچگونه پارافین یا مواد ( مشتقات نفتی) می باشد؟

خیر- در محصولات ددوسنس تنها روغن های گیاهی با کیفیت عالی استفاده شده که سازگاری عالی با پوست دارند.
اساس محصولات ددوسنس طبیعی است. ددوسنس تا جایی که امکان دارد از ترکیبات طبیعی استفاده می نماید.
اگر چه برای کمک به اثر بخشی بیشتر محصولات برای افرادی که مبتلا به مشکلات پوستی هستند و برای کمک به حفظ محیط زیست ددوسنس ترجیح می دهد همین مواد را بارها و بارها تولید کند.

عمر مفید محصولات شما چقدر است؟

مطابق با قوانین آرایشی عمر مفید همه ی محصولات حد اقل 3 سال است. علاوه بر این نمادی که در بسته بندی ها استفاده شده نشان می دهد که چه مدت محصول را بعد از باز شدن می توان استفاده کرد.
ار انجایی که بیشتر محصولات ما شامل هیچ گونه افزودنی نمی باشند، بسیار مهم است که برای مدت طولانی در مقابل تابش نور خورشید قرار نگیرد.

آیا می توان محصولات لاین های مختلف را به صورت ترکیبی با هم استفاده کرد؟

بلی- تا زمانی که محصولات برای موارد نیاز و متناسب با پوست استفاده شود مشکلی نخواهد داشت.
ژل ها مکمل های خوبی برای پوست های آکنه ای در لاین پیوردرم و برای پوست های مستعد به آلرژی در لاین پروبالانس هستند.
آیا محصولات ددوسنس برای استاده طولانی مدت مناسب هستند؟
صد در صد- همه محصولات ددوسنس منحصرا" بر اساس ترکیبات طبیعی تولید شده و بسیار مناسب به عنوان محصولات مراقبت از پوست و به عنوان مکملی برای بهبود مشکلات خاص پوست است.
همچنین ایده آل برای استفاده طولانی مدت با حفظ خواص و اثر گذاری هستند.
چطور می توان اثرات محصولات ددوسنس راآزمایش کرد؟ آیا آزمایش بر روی حیوانات صورت می گیرد؟
ما مطالعات در مورد سازگاری و اثر بخشی برای همه محصولات ددوسنس را با همکاری با موسسات و کلینیک های پوست شناخته شده ارائه می دهیم و البته تست ها بر رو حیوانات صورت نمی گیرد.

محصولات پیوردرم چگونه کار می کند؟

اساس محصولات پیوردرم بر پایه اسید میوهمی باشد که خواص ضد باکتریایی دارد و به نرم شدن پوست زبر کمک می کند ترکیبات فعال افزوده شده دارای خاصیت ضد التهابی، تسکین دهنده پوستی قادر به پشتیبانی روند بهبود پوست هستند.
من در حال حاضر تحت درمان پوستی آکنه خفیف هستم، آیا هنوز هم می توانیم از محصولات پیوردرم استفاده کنم؟
محصولات پیوردرم ایده آل به عنوان یک مکمل برای مراقبت از درمان آکنه است و می توانید با پزشک خود نیز مشورت نمایید.
من مقدار زیادی جوش در پشت کمر و قفسه سینه دارم چه محصولی را به من توصیه می کنید؟
از محصولات موجود در لاین پیوردرم استفاده نمایید که مراقبت ویژه ای را برای پوست های مبتلا به جوش های سر سیاه و آکنه ارائه می دهد.
محصولات ضد التهاب و تسکین دهنده هم چنین ایده آل برای پشت و قفسه سینه می باشد.
نکته ویژه: برای حملات جوش که به طور متناوب رخ می دهد، ژل قوی ضد جوش، ماسک پاک سازی کننده عمقی پوستهای چرب و آکنه ای 2 یا 3 بار در هفته را استفاده نمایید. این ماسک ژله ای سلول های زبر پوست را از بین می برد و کمک به تولید سبوم می کند.
من نوجوانی هستم که پس از مصرف دارو مشکل پوستی ندارم اما اگر مصرف دارو را قطع کنم پوست من دچار آکنه خواهد شد.
از محصولات لاین پیوردرم استفاده کنید. ترکیبات فعال مثل آلفا-بیزابولول و آلانتوئین دارای اثرات تسکین دهندگی و ارتقا فرآیند درمان پوست را دارد.
پوست من بسیار چرب است و گاهی اوقات معمولا" در طی دوران چرخه قاعدگی جوش می زنم شما به چه محصولی را به من توصیه می کنید؟
محصولات پیوردرم برای مراقبت از پوست شما توصیه می شود.
نکته ویژه: برای حملات جوش که به طور متناوب رخ می دهد، ژل قوی ضد جوش، ماسک پاک سازی کننده عمقی پوستهای چرب و آکنه ای 2 یا 3 بار در هفته را استفاده نمایید. این ماسک ژله ای سلول های زبر پوست را از بین می برد و کمک به تولید سبوم می کند.
من با جوش ها و زخم هایی که بر روی صورتم باقی مانده مشکل دارم، آیا شما در محصولات ددوسنس و لاین پیوردرم محصول پوشاننده ای برای پوست دارید؟
بله- مرطوب کننده ضد جوش، کرم پودری، یک محصول برای استفاده روزانه است، مات کننده می باشد و خاصت نرم کنندگی ضد باکتریایی دارد.
من پوست مستعد به جوش و آکنه دارم، پس از چه مدت زمان استفاده از محصولات پیوردرم می توانم انتظار بهبودی داشته باشم؟
اثر بخشی و سازگاری محصولات پیوردرم در یک مطالعه پوستی تایید شده یک دوره درمان 4 هفته ای پیش بینی شده است. ضایعات ملتهب پوست در نواحی درمان با این محصول تقریبا" 80% کاهش می یابد در همان دوره از زمان، کاهش مشخصی در لک های پوستی دیده می شود.
به عنوان یک قانون، پوست نیاز به3 الی 4 هفته وقت برای بهبودی دارد. در موارد نادر، ممکن است وضعیت پوست در ابتدا بدتر (که نشان دهنده تحت درمان بودناست) و پس از آن به طور معمول حد اکثر 2 الی 3 هفته طول می کشد تا بهبود یابد.

پروبالانس

من به آلرژی مبتلا هستم و پوست من با قرمز شدن پس از مصرف تقریبا اکثر محصولات آرایشی واکنش میدهد،شما چه محصولاتی را برای من پیشنهاد میکنید؟
ما برای همه انواع پوست های حساس،محصولات پروبالانس را توصیه میکنیم.این محصول به خصوص برای پوست هایی که مستعد قرمزی و حساسیت هستند تهیه شده است و عاری از هرگونه رنگ،پارابن و رایحه می باشد.پاک کننده این لاین میتواند برای بهبود سریع پوست های تحریک شده مناسب باشد.

آیا میتوان محصولات این لاین را برای درماتیت اطراف دهان هم پیشنهاد کرد؟

بله،کرم تسکین دهنده التهابات پوستی به خصوص برای این نوع درماتیت مناسب است.توجه داشته باشید که در مورد درماتیت اطراف دهان،تغییر محصول بلافاصله و استفاده از کرمی که بیش از حد چرب یا مرطوب است میتواند شرایط را بدتر کند.

پوست من اغلب به عصاره گیاهان واکنش نشان می دهد،آیا این انتظار را باید از محصصولات پروبالانس هم داشته باشم؟

همه ترکیبات به کار رفته در این محصول به طور خاصی برای جلوگیری از آلرژی انتخاب شده اند،یعنی تنها مواد و ترکیباتی استفاده می شود که سازگار با پوست هستند.مطالعات پوستی ما نیز این موضوع را تایید میکند،از آنجایی که ما واکنش های مثبتی از مشتریان راضی خود دریافت کرده ایم.اگرچه برای سلامت بیشتر شما،شما میتوانید کارت آلرژی خود را برای ما ارسال کنید یا اطلاعاتی در مورد آلرژی خود برای ما ارسال کنید،تا ما بتوانیم ترکیبات را به طور خاص برای شما بررسی کنیم.

چگونه محصولات پروبالانس باعث تسکین پوست میشود؟

کرم مرطوب کننده مراقبت 24 ساعته و کرم تسکین دهنده سریع التهابات پوستی حاوی ترمال واتر(آب معدنی)،غنی از ترکیبات طبیعی از جنگل های Bad Wildbad آلمان است. این آب معدنی توانایی پوست را برای حفظ رطوبت و حفاظت از پوست در برابر خشک شدن پوست افزایش می دهد.و در حفظ کارایی سلول های مهم پوست نقش دارد.
پروبالانس شامل تعداد زیادی از مواد دارای اثر تسکین دهندگی مانند عصاره شیرین بیان،آلوورا و شیرین بیان است.علاوه بر این سرامیدها و روغن دانه انگور سیاه که غنی از اسید آلفالینولنیک برای بهبود و تقویت کلی مقاومت پوست مناسب است.مطالعات پوستی نشان می دهد که کاهش مشخصی در قرمزی و حساسیت پوست فقط در زمان کوتاهی مشاهده خواهید کرد.

لاین ریجنریشین ای برای چه پوست هایی مناسب است؟

این لاین برای هر نوع پوست های بالغ و حساس و همه مراقبت های ضد چروک افراد مبتلا به آْلرژی مورد استفاده قرار می گیرد،این لاین برای همه پوست هایی به طور آگانه به دنبال محصولاتی هستند که بدون رنگ،رایحه و مواد نگهدارنده است سودمند میباشد.مانند همه لاین های دیگر ددوسنس،ریجنریشین ای هم دارای ترکیبات طبیعی است و عاری از هرگونه سیلیکون وهم چنین فرآورده های نفتی مثل پارافین است.

مهم ترین مواد تشکیل دهنده فعال ریجنریشین ای چه محصولاتی هستند؟
ما برای این لاین دسته ای از مواد تشکیل دهنده که برای بازسازی و محافظت پوست های حساس مناسب است انتخاب کرده ایم.اکتویین ترکیب ضد پیری است که علاوه بر اکتویین شامل بیوتن و روی هم می باشد.اکتویین یک ترکیب قوی برای محافظت در برابر رادیکال های آزاد،تقویت سیستم ایمنی پوست وافزایش نشاط پوست مناسب است.
آیا استفاده ازکرم شب ضروری است؟
بله زیرا در طول شب پوست نیاز به بازسازی دارد ونیاز به مواد مختلفی که در طول روز فعالیت میکند دارد.یکی از مواد تشکیل دهنده کلیدی برای ترویج بازسازی پوست استفاده میشود ویتامین آ (پالمیتات رتینول)،موجود درکرم ریجنریشن ای به کار می رود.
من مبتلا به آلرژی هستم آیا میتوانم از محافظ سلولی اکتویین استفاده کنم؟
بله زیرا این که محصول به طور خاص برای افراد با پوست های حساس و پوست های مبتلا به آلرژی تهیه شده است.این ترکیب به علاوه عاری از هرگونه رایحه،رنگ و مواد نگهدارنده است به همین دلیل برای افرادی که دارای حساسیت بالایی به عطر میباشند سودمند است به علاوه سایر ترکیبات آن نیز سازگار با پوست انتخاب شده است.مطالعات پوستی گسترده برای افراد مبتلا به آلرژی این مطلب را تایید میکند.با این حال افرادی که مبتلا به الرژی هستند باید به این موضوع توجه داشته باشند و هر زمان که محصول جدیدی را دیدند توجه داشته باشند که هیج محصولی 100% تضمین کننده نیست.بنابراین ما پیشنهاد میکنیم که هر محصولی را ابتدا بر روی بازوی خود تست کنید و پس از آن صبر کنید که آیا 24 ساعت واکنشی به پوست شما خواهد داد یا خیر.
من 28 سال سن دارم،آیا در حال حاضر من نیاز به مراقبت های ضد پیری دارم؟من نسبتا پوست حساس و خشکی دارم؟
در پوست های خشک و حساس خطر ابتلا به پیری زود رس وجود دارد،دلیل این است که پوست فاقد رطوبت ودر نتیجه بسیاری از فعالیت های طبیعی پوست عملکرد مطلوب خود را ندارد. این مسئله باعث کاهش نشاط پوست و مقاومت آن دربرابر تاثیرات منفی زیست محیطی واغلب در شکل گیری چین و چروک زودرس می شود.بنابراین احساس میشود که مراقبت ضد پیری از سن 28 سالگی احساس می شود.توصیه ما به شما محافظ سلولی اکتویین است.
آیا ترکیبات ویژه ای در محافظ سلولی اکتویین وجود دارد؟
بله،اکتویین عنصر کلیدی است،برای میلیون ها سال ثابت شده که میکرو ارگانیسم اکتویین می تواند تحت استرس شدید محیط زنده بماند،از جمله در بیابان،دریاچه نمک و یا در یخ دائمی زنده بماند،دلیل این است که اکتویین باعث افزایش نشاط عملکرد سلولی است،درحال حاضر این ماده در محصولات آرایشی مورد استفاده قرار میگیرد،علاوه بر این اکتویین مانند موادی مثل سرامیدهاو ایزوفلاون ها که در شبدر قرمز وجود دارد وبرای تقویت و سفتی پوست و افزایش رطوبت مداوم پوست موثر است. در نتیجه کاهش مشخصی در عمق چین و چروک پوست خواهد داشت.
آیا اکتئویین در سایر ترکیبات هم مورد استفاده قرار میگیرد ویا میتوانیم از آن به عنوان یک محصول مراقبت روزانه استفاده کنیم؟
بسته به شرایط پوست،محافظ سلولی اکتویین به عنوان مراقبت تکمیلی و یا مراقبت روزانه مورد استفاده قرار میگیرد.اگر پوست شما به سمت خشکی تمایل دارد اکتویین مکمل ایده عالی برای لاین ریجنریشن ای و اکسترودرم است.برای افرادی که مبتلا به آلرژی هستند ترکیب آن با این پروبالانس هم سودمند است.حتی پوست هایی که به چربی تمایل دارند اکتویین میتواند به عنوان یک محصول مراقبت روزانه موررد استفاده قرارگیرد.
کرم عصاره خالص درخت چای چه مشکلات پوستی را میتواند برطرف کند؟
روغن درخت چای،روغن ارزشمندی از درخت alternifolia melaleuca در استرالیاست،این ماده اثر ملایم ضد التهاب وضد عفونی دارد که برای لکه های پوستی سودمند است.تجربه مصرف کنندگان بیش از چندین سال نشان میدهد که عصاره درخت چای برای جای خراش،آفتاب سوختگی و نیش حشرات توصیه می شود.با وود درصد بالای خلوص روغن درخت چای افراد برای استفاده باید یک مقدار کمی از آن را بر روی بازوی خود برای اولین بار تست کنند و 24 ساعت صبر کنند تا ببینند بر روی پوست آنها واکنش نشان می دهد.
در فصل زمستان دست من بسیار خشک،قرمز و گاهی ترک می خورد،برای بهبود آن چه کاری میتوانم انجم دهم؟
کرم ترمیم کننده دست و کوتیکول ناخن یک لایه ضخیمی بر روی پوست ایجاد میکند که مانند یک دستکش پنبه ای بر روی دست کشیده شده است و حداقل به مدت نیم ساعت یا ترجیحا یک شب بهتر است که روی پوست قرار گیرد.
من به دنبال یک کرم هستم که از آنجایی که مبتلا به دیابت هستم بتوانم استفاده کنم؟
ما به شما کرم برطرف کننده ضخامت پوست را توصیه می کنیم،این کرم مراقبت از پا و ضد کالوس در یک محصول است که با مراقبت از پوست ها پینه ها کاهش میدهد.
آیا استفاده از سالوا کی ر برای بر طرف کردن بوی پا موثر است؟
کرم بر طرف کننده ضخامت پوست حاوی روغن مریم گلی است که خواص ضد التهابی و ضد تعریق دارد،همچنین عصاره درخت چای هم برای اثر د باکتری مورد استفاده قرار میگیرد،علاوه بر این پنتنول برای ترویج بازسازی پوست موثر است

Copyright © 2016 - ® تمامی حقوق برای ددوسنس محفوظ است